Medewerkers

 


Directieteam


Ilse Weeghmans, directeurIlse Weeghmans
ilse.weeghmans@vlaamspatientenplatform.be

 

 

 

 

 

Els Meerbergen

Els Meerbergen, adjunct-directeur 
els.meerbergen@vlaamspatientenplatform.be

 

 

 

 

 


Directiemedewerker


Queenie Degruytere, directie-assistenteQueenie Degruytere
queenie.degruytere@vlaamspatientenplatform.be

 

 

 

 

 


Projectverantwoordelijken


Eline BruneelEline Bruneel, projectverantwoordelijke werkgelegenheid, tegemoetkomingen, onderwijs, ZOPP Brussel
eline.bruneel@vlaamspatientenplatform.be

 

 

 

 

 

 

Patrick Colemont, projectverantwoordelijke OPGanGPatrick Colemont
patrick.colemont@vlaamspatientenplatform.be

 

 

 

 


 


Kristien Dierckx, projectverantwoordelijke ZOPP Brussel, verzekeringen, medische rijgeschiktheid en Observatorium voor chronische ziekten

kristien.dierckx@vlaamspatientenplatform.be

 


 

 

Roel Heijlen

Roel Heijlen, projectverantwoordelijke verzekeringen, patiëntveiligheid, innovatie en eHealth 
roel.heijlen@vlaamspatientenplatform.be

 

 


 

 

Anneleen Lintermans, projectverantwoordelijke
geneesmiddelenbeleid en zeldzame ziekten
anneleen.lintermans@vlaamspatientenplatform.be

 

 

 


 

 


Susanne Op de Beeck
projectverantwoordelijke e-health, patiëntenrechten en levenseinde
susanne.opdebeeck@vlaamspatientenplatform.be

 

 

 


 

 

Else Tambuyzer

Else Tambuyzer, projectverantwoordelijke kwaliteit van zorg, geestelijke gezondheid en OPGanG
else.tambuyzer@vlaamspatientenplatform.be

 

 


 

 

Karolien Van de Velde, communicatiecoördinator, 
karolien.vandevelde@vlaamspatientenplatform.be

 

 

 

 

 

 

 

Sabine Van Houdt

Sabine Van Houdt, projectverantwoordelijke kwaliteit van zorg en eerstelijn
sabine.vanhoudt@vlaamspatientenplatform.be