Medewerkers

 

 

Ilse Weeghmans

Ilse Weeghmans,
directeur
ilse.weeghmans@vlaamspatientenplatform.be

 

 

 

 

 

Jeroen Brouwers

 

Jeroen Brouwers,
Beleidsmedewerker e-health & big data, patiëntveiligheid en medische schade
jeroen.brouwers@vlaamspatientenplatform.be

 

 

 

 

 

Eline Bruneel

 

Eline Bruneel, 
Coördinator ledenwerking,
Beleidsmedewerker werkgelegenheid, onderwijs, geestelijke gezondheid en OPGanG
eline.bruneel@vlaamspatientenplatform.be

 

 

 

 

Patrick Colemont

 

Patrick Colemont,
Begeleider groepen geestelijke gezondheid Limburg
patrick.colemont@vlaamspatientenplatform.be

 

 

 

 

 

Queenie Degruytere

 

 

Queenie Degruytere,
Coördinator ondersteuning,
Directie-assistente
queenie.degruytere@vlaamspatientenplatform.be

 

 

 

 

Kristien Dierckx


Kristien Dierckx,
Beleidsmedewerker verzekeringen, tegemoetkomingen en Observatorium voor chronische ziekten
kristien.dierckx@vlaamspatientenplatform.be

 

 

 

 

 

Simon Ector

 

Simon Ector, 
Beleidsmedewerker geestelijke gezondheid, OPGanG en verzekeringen
simon.ector@vlaamspatientenplatform.be

 

 

 

 

Laura Jame

 

 

Laura Jame,
Beleidsmedewerker kwaliteit van zorg en patiëntenrechten
laura.jame@vlaamspatientenplatform.be

 

 

 

 

Anneleen Lintermans

 

Anneleen Lintermans, 
Beleidsmedewerker geneesmiddelenbeleid en zeldzame ziekten
anneleen.lintermans@vlaamspatientenplatform.be

 

 

 

 

 

Els Meerbergen

 

Els Meerbergen,
Beleidsmedewerker tegemoetkomingen en Observatorium voor chronische ziekten
els.meerbergen@vlaamspatientenplatform.be

 

 

 

 


 

Marit Mellaerts,
Themaoverschrijdend beleidsmedewerker
marit.mellaerts@vlaamspatientenplatform.be

 

 

 


 

Susanne Op de Beeck

 


 

Susanne Op de Beeck,
Coördinator strategie,
Beleidsmedewerker e-health & big data en ziekenhuizen
susanne.opdebeeck@vlaamspatientenplatform.be

 

 

 


 

Else Tambuyzer

 

Else Tambuyzer,
Coördinator vertegenwoordiging,
Beleidsmedewerker kwaliteit van zorg, geestelijke gezondheid en OPGanG
else.tambuyzer@vlaamspatientenplatform.be

 

 

 

 

Hildegard Van Campenhout

 

Hildegard Van Campenhout, 
Administratie en onthaal
hildegard.vancampenhout@vlaamspatientenplatform.be

 

 


 

 

 

Karolien Van de Velde

 

Karolien Van de Velde
Coördinator communicatie, 
karolien.vandevelde@vlaamspatientenplatform.be

 

 

 

 

 

 

 

 

Kathy Van Lindt,
Begeleider groepen geestelijke gezondheid Vlaams-Brabant
kathy.vanlindt@vlaamspatientenplatform.be

 

 

 

 

 

Annet Wouters

 

Annet Wauters,
Beleidsmedewerker eerstelijnszorg, patiëntenrechten en zeldzame ziekten
annet.wauters@vlaamspatientenplatform.be

 

 

 

 

 

Teams

Vijf teams staan centraal in de werking van het VPP. Hieronder vind je een overzicht.

Team strategie

Team strategie

Van links naar rechts, bovenste rij: Els Meerbergen, Susanne Op de Beeck (Coördinator) en Simon Ector. Onderste rij: Ilse Weeghmans, Else Tambuyzer, Laura Jame en Jeroen Brouwers. 

 

Team vertegenwoordiging

Team vertegenwoordiging

Van links naar rechts, bovenste rij: Patrick Colemont, Anneleen Lintermans, Els Meerbergen, Susanne Op de Beeck, Annet Wauters en Simon Ector. Onderste rij: Eline Bruneel, Else Tambuyzer (Coördinator), Kristien Dierckx, Laura Jame en Jeroen Brouwers.

 

Team ledenwerking

Team ledenwerking

Van links naar rechts, bovenste rij: Karolien Van de Velde, Susanne Op de Beeck, Simon Ector, Els Meerbergen en Hildegard Van Campenhout. Onderste rij: Eline Bruneel (Coördinator), Laura Jame, Annet Wauters en Anneleen Lintermans.

 

Team communicatie

Team communicatie

Van links naar rechts, bovenste rij: Patrick Colemont, Simon Ector, Annet Wauters, Els Meerbergen, Hildegard Van Campenhout en Kristien Dierckx. Onderste rij: Else Tambuyzer, Eline Bruneel, Karolien Van de Velde (Coördinator) en Ilse Weeghmans.

 

Team ondersteuning

Team ondersteuning

Van links naar rechts: Els Meerbergen, Simon Ector, Hildegard Van Campenhout, Queenie Degruytere (Coördinator) en Annet Wauters.