Medewerkers

 


Directieteam


 

Ilse Weeghmans, directeurIlse Weeghmans
ilse.weeghmans@vlaamspatientenplatform.be

 

 

 

 

 

Els Meerbergen

Els Meerbergen, adjunct-directeur 
els.meerbergen@vlaamspatientenplatform.be

 

 

 

 

 


Administratie en ondersteuning



Queenie Degruytere

Queenie Degruytere, directie-assistente
queenie.degruytere@vlaamspatientenplatform.be

 

 

 

 

 

Hildegard Van Campenhout

 

Hildegard Van Campenhout, administratie en onthaal
hildegard.vancampenhout@vlaamspatientenplatform.be

 

 

 

 

 

 


Projectverantwoordelijken



 

Jeroen Brouwers,
Projectverantwoordelijke e-health, big data en medische ongevallen
jeroen.brouwers@vlaamspatientenplatform.be

 

 

 

 

 

Eline Bruneel

Eline Bruneel, 
projectverantwoordelijke werkgelegenheid, tegemoetkomingen, onderwijs
eline.bruneel@vlaamspatientenplatform.be

 

 

 

 

 

Patrick Colemont

 

Patrick Colemont,
projectverantwoordelijke OPGanG
patrick.colemont@vlaamspatientenplatform.be

 

 

 


 

Kristien Dierckx


Kristien Dierckx,
medewerker participatie ZOPP Brussel en projectverantwoordelijke verzekeringen, medische rijgeschiktheid en Observatorium voor chronische ziekten
kristien.dierckx@vlaamspatientenplatform.be

 

 

 

 

Simon Ector

 

Simon Ector, 
Projectverantwoordelijke Verslaving en Geestelijke Gezondheid
simon.ector@vlaamspatientenplatform.be

 

 

 

 

 

 

Laura Jame,
Projectverantwoordelijke kwaliteit eerstelijnszorg en geestelijke gezondheidszorg
laura.jame@vlaamspatientenplatform.be

 

 

 

 

Anneleen Lintermans

 

Anneleen Lintermans,
projectverantwoordelijke
geneesmiddelenbeleid en zeldzame ziekten
anneleen.lintermans@vlaamspatientenplatform.be

 

 

 


 

Susanne Op de Beeck


Susanne Op de Beeck,
projectverantwoordelijke e-health, patiëntenrechten en voorafgaande zorgplanning
susanne.opdebeeck@vlaamspatientenplatform.be

 

 

 


 

Else Tambuyzer

Else Tambuyzer (afwezig tot en met juli 2018),
projectverantwoordelijke kwaliteit van zorg, geestelijke gezondheid en OPGanG
else.tambuyzer@vlaamspatientenplatform.be

 

 


 

 

Karolien Van de Velde

 

Karolien Van de Velde
communicatieverantwoordelijke, 
karolien.vandevelde@vlaamspatientenplatform.be

 

 

 

 

 

 

Stephan Vandeputte,
ervaringsdeskundige project verslaving, 
stephan.vandeputte@vlaamspatientenplatform.be