Medewerkers

 


Directieteam


Ilse Weeghmans, directeurIlse Weeghmans
ilse.weeghmans@vlaamspatientenplatform.be

 

 

 

 

 

Els Meerbergen

Els Meerbergen, adjunct-directeur 
els.meerbergen@vlaamspatientenplatform.be

 

 

 

 

 


Directiemedewerker


 

 

Queenie Degruytere, directie-assistenteQueenie Degruytere
queenie.degruytere@vlaamspatientenplatform.be

 

 

 

 

 


Projectverantwoordelijken


Eline BruneelEline Bruneel, 
projectverantwoordelijke werkgelegenheid, tegemoetkomingen, onderwijs
eline.bruneel@vlaamspatientenplatform.be

 

 

 

 

 

Patrick Colemont

 

Patrick Colemont,
projectverantwoordelijke OPGanG
patrick.colemont@vlaamspatientenplatform.be

 

 

 


 


Kristien Dierckx,
medewerker participatie ZOPP Brussel en projectverantwoordelijke verzekeringen, medische rijgeschiktheid en Observatorium voor chronische ziekten
kristien.dierckx@vlaamspatientenplatform.be

 


 

 

 

Anneleen Lintermans,
projectverantwoordelijke
geneesmiddelenbeleid en zeldzame ziekten
anneleen.lintermans@vlaamspatientenplatform.be

 

 

 


 

 


Susanne Op de Beeck,
projectverantwoordelijke e-health, patiëntenrechten en levenseinde
susanne.opdebeeck@vlaamspatientenplatform.be

 

 

 


 

Else Tambuyzer

Else Tambuyzer,
projectverantwoordelijke kwaliteit van zorg, geestelijke gezondheid en OPGanG
else.tambuyzer@vlaamspatientenplatform.be

 

 


 

 

Karolien Van de Velde
communicatiecoördinator, 
karolien.vandevelde@vlaamspatientenplatform.be

 

 

 

 

 

 

 

Sabine Van Houdt

Sabine Van Houdt,
projectverantwoordelijke kwaliteit van zorg en eerstelijn
sabine.vanhoudt@vlaamspatientenplatform.be

 

 

 

 

 

 

Anke Van Roost

projectverantwoordelijke ziekenhuishervorming, revalidatie, medische ongevallen
anke.vanroost@vlaamspatientenplatform.be