Medewerkers

 

 Ilse Weeghmans,

 Directeur

 ilse.weeghmans@vlaamspatientenplatform.be

 

 

 

 

 

 

 Jeroen Brouwers,

 Beleidsmedewerker e-health & big data, patiëntveiligheid

 en medische schade

 jeroen.brouwers@vlaamspatientenplatform.be

 

 

 

 

 

 

 Eline Bruneel, 

 Coördinator ledenwerking,

 Beleidsmedewerker werkgelegenheid, onderwijs,

 geestelijke gezondheid en OPGanG

 eline.bruneel@vlaamspatientenplatform.be

 

 

 

 

 

 Patrick Colemont,

 Begeleider groepen geestelijke gezondheid Limburg

 patrick.colemont@vlaamspatientenplatform.be

 

 

 

 

 

 

 Queenie Degruytere,

 Coördinator ondersteuning,

 Directie-assistente

 queenie.degruytere@vlaamspatientenplatform.be

 

 

 

 

 

 

 Kristien Dierckx,

 Beleidsmedewerker verzekeringen, tegemoetkomingen en   Observatorium voor  chronische   ziekten

 kristien.dierckx@vlaamspatientenplatform.be

 

 

 

 

 

 

 

 

 Els Draeck

 Begeleider groepen geestelijke gezondheid Vlaams-Brabant

 els.draeck@vlaamspatientenplatform.be

 

 

 

 

 

 

 Simon Ector, 

 Beleidsmedewerker geestelijke gezondheid, OPGanG en

 verzekeringen

 simon.ector@vlaamspatientenplatform.be

 

 

 

 

 Laura Jame,

 Beleidsmedewerker kwaliteit van zorg en 

 patiëntenrechten

 laura.jame@vlaamspatientenplatform.be

 

 

 

 

 Anneleen Lintermans,

 Beleidsmedewerker geneesmiddelenbeleid en zeldzame

 ziekten

 anneleen.lintermans@vlaamspatientenplatform.be

 

 

 

 

 

 

 Marit Mellaerts,

 Themaoverschrijdend beleidsmedewerker

 marit.mellaerts@vlaamspatientenplatform.be

 

 

 

 

 

 

 

 Susanne Op de Beeck,

 Coördinator strategie,

 Beleidsmedewerker e-health & big data en ziekenhuizen

 susanne.opdebeeck@vlaamspatientenplatform.be

 

 

 


 

 

 Else Tambuyzer,

 Coördinator vertegenwoordiging,

 Beleidsmedewerker kwaliteit van zorg, geestelijke

 gezondheid en OPGanG

 else.tambuyzer@vlaamspatientenplatform.be

 

 

 

 

 

 Hildegard Van Campenhout, 

 Administratie en onthaal

 hildegard.vancampenhout@vlaamspatientenplatform.be

 

 


 

 

 

 

 

 Karolien Van de Velde,

 Coördinator communicatie, 

 karolien.vandevelde@vlaamspatientenplatform.be

 

 

 

 

 

 Isabelle Roelandts

 Medewerker communicatie

 isabelle.roelandts@vlaamspatientenplatform.be 

 

 

 

 

 

 

 

                                                              Gunhild Vercammen

                                                              Administratief verantwoordlijke

                                                              gunhild.vercammen@vlaamspatientenplatform.be

 

 Annet Wauters,

 Beleidsmedewerker eerstelijnszorg, patiëntenrechten en

 zeldzame ziekten

 annet.wauters@vlaamspatientenplatform.be